Opis
| Model | KGD44100 |
| Težina | 3520 kg |
| Nosivost | 10000 kg |
| Volumen sanduka | 9 m3 |
| Prostor sanduka | 8,3 m2 |
| Unutarnje dimenzije sanduka | 4590/1840 mm |
| Broj vertikalnih valjaka s lopaticama | 2 |
| Visina stranica | 1100 mm |
| Opruge | Parabolične |
| Debljina poda/stranica | 4/4 mm |
| Gume | 500/50/17 |
| Min. potrebno KS | 105 |
| Širina bacanja | 8-12 |
| PTO | 580 Rpm |
| Sistem kočenja | Zračni/hidraulični |
| Max. brzina | 40 km/h |







