Opis
| Model | BALE36840 |
| Težina | 3700 kg |
| Nosivost | 12000 kg |
| Prostor platforme | 23 m2 |
| Unutarnje dimenzije platforme | 8400/2400 mm |
| Visina platforme | 2400 mm |
| Visina od tla | 1225 mm |
| Opruge | Parabolične |
| Debljina poda | 4 mm |
| Gume | 500/50/17 |
| Sistem kočenja | Zračni/hidraulični |
| Max. brzina | 40 km/h |






