Opis
| Model | RMU1250 |
| Težina | 1400 kg |
| Nosivost | 5000kg |
| Volumen sanduka | 6,3 m3 |
| Unutarnje dimenzije sanduka | 3500/2000 mm |
| Visina stranica | 500+400 |
| Opruge | Parabolične |
| Debljina poda/stranica | 5/2 mm |
| Gume | 400/60-15,5 |
| Način kipanja | Trostruki kip |
| Sistem kočenja | Zračni/hidraulični |
| Način otvaranja stranica | Rinfuzno |
| Max. brzina | 40 km/h |








