Opis
| Model | RMH44180 |
| Težina | 5500 kg |
| Nosivost | 18000 kg |
| Volumen sanduka | 17,70 m3 |
| Unutarnje dimenzije sanduka | 6000/2300 mm |
| Visina stranica | 1400 mm |
| Debljina poda/stranica | 5/4 mm |
| Gume | 550/60/22,5 |
| Način kipanja | Samo u nazad |
| Sistem kočenja | Zračni/hidraulični |
| Max. brzina | 40 km/h |








