Opis
| Model | T-ROCK10 |
| Težina | 2700 kg |
| Nosivost | 10000 kg |
| Volumen sanduka | 5,36 m3 |
| Unutarnje dimenzije sanduka | 4150/2000 mm |
| Visina stranica | 700 mm |
| Opruge | Parabolične |
| Debljina poda/stranica ST52 | 5/5 mm |
| Gume | 500/50/17 |
| Sistem kočenja | Zračni/hidraulični |
| Max. brzina | 40 km/h |






