Opis
| Model | RMU1240 |
| Težina | 1250 kg |
| Nosivost | 4000 kg |
| Volumen sanduka | 4,58 m3 |
| Unutarnje dimenzije sanduka | 3300/1900 mm |
| Visina stranica | 450+285 |
| Opruge | Parabolične |
| Debljina poda/stranica | 5/2 mm |
| Gume | 11,5/80-15,3 |
| Način kipanja | Trostruki kip |
| Sistem kočenja | Zračni/hidraulični |
| Način otvaranja stranica | Rinfuzno |
| Max. brzina | 40 km/h |



